Video

Prezentacje

Aktualności

Agencja interaktywna Ideo Sp. z o.o.
07-05-2014

Ideo rozwija swoje umiejętności e-marketingowe

Powołanie Działu Marketingu Internetowego przez Ideo Sp. z o.o. nazywane jest przez firmę strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo dzięki rozwojowi umiejętności w tej właśnie dziedzinie, agencja pozyskała wielu nowych klientów, a dla dotychczasowych przygotowano poszerzony zakres współpracy obejmujący m.in. kompleksową promocję w Internecie.

„Powołanie działu Marketingu Internetowego i postawienie na jego dynamiczny rozwój to bardzo dobra decyzja. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsługiwać klientów w pełni kompleksowo.” – podsumowuje Arkadiusz Michno, prezes Ideo Sp. z o.o. „Od dłuższego już czasu realizowaliśmy projekty, które wymagały prowadzenia złożonych działań marketingowych. Część prac zlecaliśmy na zewnątrz. Postawienie na rozwój własnych kompetencji w dziedzinie e-marketingu doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy w stanie samodzielnie realizować całość prac w tym obszarze.”

Firma Ideo Sp. z o.o. nie skupia się wyłącznie na podnoszeniu kompetencji pracowników, ale zajmuje się również tworzeniem autorskiego systemu, który służyć ma do zbierania i zaawansowanego analizowania statystyk. Wykorzystywany będzie on m.in. do optymalizacji efektywności przeprowadzanych kampanii. Obecnie system znajduje się w fazie testowej, jednak już niedługo zostanie on udostępniony klientom. Narzędzie będzie zbierać informacje na tematy związane z marketingiem szeptanym, e-mail marketingiem czy pozycjonowaniem, a następnie będzie je analizować i przygotowywać czytelne i intuicyjne raporty

„Codzienny dostęp do zaplecza programistycznego Ideo to jeden z naszych atutów, a jednocześnie znaczne ułatwienie w codziennej pracy.” – dodaje Wojciech Szymański, Dyrektor Działu Marketingu Internetowego. „W wielu kampaniach doświadczenie i kompetencje e-marketingowe muszą być połączone z zapleczem technologicznym. Fakt, że mamy do dyspozycji „pod jednym dachem” zarówno Agencję Interaktywną jak i Internet Software House, stanowi naszą przewagę nad konkurencją.”

Specjaliści firmy Ideo Sp. z o.o. nie tylko przeprowadzają kompleksowe działania promocyjne w Internecie, obejmujące m.in. pozycjonowanie serwisów internetowych, ale również swoim doświadczeniem i wiedzą dzielą się z Klientami. Zajmują się oni m.in. indywidualnymi warsztatami i szkoleniami, które dotychczas zostały przeprowadzone dla takich marek jak Prudential, BRW czy Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.


 

wstecz

Komentarze

~Aga
2017-02-10 14:59:36
Ciekawy artykuł. Jednak najlepszy marketing to dobra strona internetowa wykonana przez np. Projektowanie stron internetowych