Video

Prezentacje

Aktualności

27-08-2015

Marketing w wyszukiwarkach

Marketing w wyszukiwarkach, czyli SEM (Search Engine Marketing) jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zdobywania nowych klientów. Obejmuje on aktywności związane z optymalizacją oraz pozycjonowaniem stron, czyli SEO (Search Engine Optimization)

Agencja interaktywna Ideo Sp. z o.o.
07-05-2014

Ideo rozwija swoje umiejętności e-marketingowe

Powołanie Działu Marketingu Internetowego przez Ideo Sp. z o.o. nazywane jest przez firmę strzałem w dziesiątkę.

Leksykon pozycjonowania
04-12-2013

Wskazówki i sekrety promocji w wyszukiwarkach

„Leksykon pozycjonowania” to publikacja autorstwa Wojciecha Szymańskiego. Składa się na nią zarówno praktyczna jak i teoretyczna wiedza i informacje o tym, jak skutecznie promować się w wyszukiwarkach internetowych.

Wojciech Szymański
13-11-2013

Ideo tworzy Centrum Kompetencyjne Marketingu Internetowego

Przekształcenie Działu Promocji w Wyszukiwarkach w Dział Marketingu Internetowego to nie jedyne zmiany jakie wprowadziła agencja interaktywna Ideo Sp. z o.o.

12-02-2013

IV edycja szkoleń z marketingu w sieci w WSE

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie po raz kolejny organizuje szkolenie z marketingu w ramach projektu MMMP@. Jest to już jego IV edycja na którą rekrutacja trwa do 15 lutego br.

25-01-2013

Nowy podgląd zdjęcia w Google Images ?

Czyżby wyszukiwarka Google wdrażała powoli nową postać podglądu zdjęcia w Google Images ? Kto wie... zapraszam do dyskusji.

23-11-2012

Analitics w analizach użyteczności serwisu

Jedna z funkcji Analiticsa pozwala na śledzenie zachowań użytkowników odwiedzających witrynę. Dzięki niej możemy przekonać się czy wykonują pożądane czynności i potrafią odnaleźć się w strukturze strony.

16-11-2012

Atrakcyjne szkolenia w WSE

Wyższa Szkoła Europejska przedstawiła bardzo ciekawy plan zróżnicowanych warsztatów otwartych, z których skorzystają tak specjaliści, jak i amatorzy poruszający się w obrębie zagadnień instruktażowych.

09-11-2012

"Pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach" - szkolenie, na którym warto być

W dniach 17-18 listopada br. w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, w ramach nowej oferty szkoleń otwartych, odbędą się profesjonalne warsztaty, pt. Pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach.

29-08-2012

Marketing w sieci - zapraszamy na radykalnie praktyczne szkolenia

Trwa rekrutacja na dofinansowane w 80% szkolenia z Marketingu w sieci, skierowane do pracowników i pracodawców sektora mikro i małych przedsiębiorstw z terenu Małopolski. Organizatorem jest Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  11